Harjoitteluajat ja hinnat

Elokuussa ja syyskuun alussa (27.9.-1.9.) harjoitusajat poikkevat vakiokauden harjoitusajoista:

PDF-tiedostoOTK Elokuun jäät 2019_viikot_31+32.pdf (95 kB)
PDF-tiedostoOTK_Elokuun_jäät_viikko_33.pdf (158 kB)
PDF-tiedostoOTK_Elokuun_jäät_viikot_34+35.pdf (164 kB)

Vakiojääajat syyskaudella 2019

Vakiojääajat 2.9. - 31.12.2019 

Jääajat tässä jäävuoron alkamisen mukaan eli ajoissa on huomioitu jäädytys. Eli esimerkiksi klo 16.30 alkava vuoro tarkoittaa sitä, että jäälle päästään 16.30.

 

Kilparyhmät      

 

K1 (kilpa 1)

maanantai Ogeli 16.35 - 17.30, oheiset 18.00 - 19.00
tiistai Malmi 17.10 - 18.15, oheiset 18.15-19.00
keskiviikko Salmisaari 15.10-16.30, oheiset 16.30-17.30
perjantai Malmi 16.25-17.30
lauantai Konala12.40 - 13.35 (joka toinen viikko vuoro 12.25-13.20)
sunnuntai Malmi 9.25-10.20
Baletti Oulunkylän pelisalissalauantai 14.30-15.30

 

K2 (kilpa 2)

maanantai Ogeli 15.40-16.35, oheiset 17.00-18.00
tiistai Malmi  16.10 - 17.10
keskiviikko Salmisaari 15.10-16.30, oheiset 16.30-17.30
perjantai Malmi 15.25-16.25, oheiset 16.45-17.45
lauantai Konala13.35-14.30 (joka toinen viikko vuoro 13.20-14.15)
sunnuntai Helsingin jäähalli 14.10-15.00
Baletti Oulunkylän pelisalissalauantai 15.30-16.30

 

 

Kehitysryhmät

 

Jäätähdet

maanantai Ogeli 15.40-16.35, oheiset 17.00-18.00
tiistai Malmi  16.10 - 17.10
perjantai Malmi 15.25-16.25, oheiset 16.45-17.45
sunnuntai Helsingin jäähalli 14.10-15.00
Baletti Oulunkylän pelisalissalauantai 15.30-16.30

 

Jääkristallit

tiistai Malmioheiset 17.15-18.00, jää 18.15-19.00
sunnuntai Malmi jää 11.30-12.15
Baletti Oulunkylän pelisalissalauantai 15.30-16.30 (ei sisälly kuukausihintaan, laskutetaan erikseen

 

 

Harrastajat

 

Jääsäihkeet

lauantai Malmi 10.00-10.45, oheiset 11.00-11.30

 

Timantit

perjantai Malmi   17.40-18.45
lauantai Konala 14.30-15.30 (joka toinen viikko vuoro 14.15-15.15)
sunnuntai Malmi 10.20-11.15

 

     

Aikuiset 

 

Aikuisryhmät

Aikuiset 1 Malmi tiistai   18.15-19.00
Aikuiset 1 Malmi lauantai   10.00-10.45
Aikuiset 1 Hesahalli sunnuntai14.45-15.30
Aikuiset 2 Hernesaari lauantai18.25-19.45
Aikuiset 3 Malmi  lauantai8.45-9.45
Baletti Oulunkylän pelisalissalauantai 16.30-17.30