Harjoitteluajat

Vakiojääajat kausi 2018-2019

       Kilpa

Kilpa 1

Vihreä

  • Maanantai Ogeli               16.35 - 17.30, oheiset 17.40 - 18.30
  • Tiistai Malmi                    16.55-17.45 oheiset 18.15-19.00
  • Keskiviikko Salmisaari      15.00-16.30, oheiset 16.30-17.30
  • Perjantai Malmi                17.45-18.45
  • Lauantai Hernesaari         16.55 - 18.15
  • Sunnuntai Malmi              9.15-10.15

Oranssi

  • Maanantai Ogeli               15.40 - 16.35, oheiset 17.40-18.30
  • Tiistai Malmi                    17.20-18.15, oheiset 18.15-19.00
  • Keskiviikko Salmisaari      15.00-16.30, oheiset 16.30-17.30
  • Perjantai Malmi                16.25-17.30
  • Lauantai Hernesaari         16.55 - 18.15
  • Sunnuntai Malmi              10.15 - 11.15

         Baletti K1 vihreä ja oranssi lauantaina Oulunkylän peilisali 14.30-15.30

 

         Kilpa 2

  • maanantai Ogeli            oheiset 15.30-16.05, jää 16.15-17.00, oheiset 17.10-17.40
  • tiistai Malmi                              16.00 - 16.55
  • keskiviikko Salmisaari                15.00-16.30, oheiset 16.30-17.30
  • perjantai Malmi                         15.25-16.25
  • sunnuntai Helsingin jäähalli        14.00-14.55

       Baletti K2 ja Jäätähdet lauantaina Oulunkylän peilisali 15.30-16.30

 

      Kehitysryhmät

 

        Jäätähdet

  •  tiistai Malmi                           16.00-16.55
  •  perjantai Malmi                      15.25-16.25, oheiset 16.25-17.25
  •  sunnuntai Malmi                     11.30-12.15

      Baletti K2 ja Jäätähdet lauantaina Oulunkylän peilisali 15.30-16.30

 

        Jääkristallit            

  •   tiistai Malmi              oheiset 17.15-18.00, jää 18.15-19.00
  •   toinen kerta luistellaan jollakin luistelukoulun tunnilla

 

      Harrastajat

 

       Timantit

  •   perjantai Malmi                     17.45-18.45
  •   sunnuntai Helsingin jäähalli    14.45-15.30

 

      Aikuiset 

  • ks. kohta "Aikuiset" ja "Harrastajat"

 

       Baletti

 

       K1 Vihreät ja Oranssit        Lauantai 14.30-15.30

       K2 ja Tähdet                     Lauantai  15.30-16.30

       Aikuiset                             Lauantai 16.30-17.30

      

 

       Baletti Oulunkylän peilisalissa